PORADNA PRO RODIČE A BLÍZKÉuživatelů návykových látek

Experimentují vaši blízcí s drogami? Užívají drogy už dlouho a vám docházejí síly?

ZEPTAT SE Poslední odpovědi

Pervitin

Jarmila

Dobrý den, máme problém s dcerou.Nekolik měsíců pozorují její změny v chování, převládá zlost,agrese, nespavost, velký úbytek váhy.nechut k jídlu, únava.zvraceni, bolesti hlavy
Dcera dnes byla hospitalizována v nemocnici právě pro tyto lékařem nám byli sděleno, že v moči má stopy THC a Pervitinu.Na odběry šla dobrovolně a byla v šoku, že ji v moči nalezli tyto látky.Je možné, že ji pervitin podává její přítel, aniž by o tom věděla.Rada bych se zeptala,jaký by byl postih pro jejího přítele,pokud ji drogy podává bez jejího vědomí např.v jídle či pití, protože má dcera podrážděný žaludek a sliznicí střev.
A jakým způsobem mu to dokázat.
Děkuji za odpověď.S pozdravem Jarmila

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Jarmilo, zdravím Vás.

 

To, co jste popsala, je velmi vážná situace, doporučuji konzultaci s právníkem. Přece jen jde již o jinou odbornou oblast.

 

Spojte se s Právní poradnou A.N.O. - nejenom, že se specializuje přímo na právní problematiku spojenou s nelegálními drogami, ale získáte zde přesné a aktuální informace kolem legislativy. Také se můžete poradit, jak v dané situaci vhodně postupovat, případně si nechat pomoci, pokud to bude nezbytné. Poradna poskytuje bezplatné služby a sídlí v Praze. Na osobní konzultaci je třeba se předem objednat.

 

Pokud žijete někde jinde, lze se poradit buď po telefonu, nebo prostřednictvím internetu (email, webová poradna - odpověď je většinou v řádu dní, max týden), kontakty níže.

 

Právní poradna A.N.O.

Koněvova 95

Praha 3 - Žižkov

 

Tel : 222 582 932, 736 760 701 (pouze pracovní dny)

 

Email : ppano@asociace.org

 

Více zde: www.asociace.org Otevřít odkaz v novém okně

 

Webová poradna: http://www.asociace.org/pravni-poradna-webova-poradna.php

 

Přeji, aby dcera byla brzo v pořádku.

 

S pozdravem, MK

 

 

 

 

Zpět

Top